Vă invităm să participați duminică, 22 septembrie 2019, la sărbătoarea parohiei ortodoxe române din orașul Haugesund, Norvegia. Începând cu ora 8:30 va avea loc slujba de sfințire a bisericii, săvârșită de către Înaltpreasfințiții Părinți Mitropoliți Teofan și Serafim și de către Preasfințitul Părinte Episcop Macarie …

with Niciun comentariu

Vă invităm să participați duminică, 22 septembrie 2019, la sărbătoarea parohiei ortodoxe române din orașul Haugesund, Norvegia. 
Începând cu ora 8: 30 va avea loc slujba de sfințire a bisericii, săvârșită de către Înaltpreasfințiții Părinți Mitropoliți Teofan și Serafim și de către Preasfințitul Părinte Episcop Macarie. După slujba de sfințire se va săvârși Dumnezeiasca Liturghie. Adresa bisericii este: Tittelsnesvegen 346, 5514, Haugesund

Leave a Reply

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.