În aceste zile ale Sfintelor Pătimiri ale Mântuitorului Hristos am ajuns la capătul lumii, în Groenlanda, după cei câțiva romani care trăiesc aici. Blândul Păstor ne-a poruncit să mergem după toate oile cele pierdute! Cu părintească și frățească dragoste și grijă, al vostru Episcop Pelerin, Macarie al Episcopiei Europei de Nord

with Niciun comentariu

 

În aceste zile ale Sfintelor Pătimiri ale Mântuitorului Hristos am ajuns la capătul lumii, în Groenlanda, după cei câțiva romani care trăiesc aici. Blândul Păstor ne-a poruncit să mergem după toate oile cele pierdute!
Cu părintească și frățească dragoste și grijă,
al vostru Episcop Pelerin,
Macarie al Episcopiei
Europei de Nord

Leave a Reply

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.