Vă îndemn să mijlocim cu toții înaintea Preamilostivului Dumnezeu pentru pruncul Luca Daniel …

with Niciun comentariu

Vă îndemn să mijlocim cu toții înaintea Preamilostivului Dumnezeu pentru pruncul Luca Daniel, în vârstă de 6 luni, care a fost botezat acum în partea de sud a Suediei, fiind mult chinuit de un cancer agresiv la intestine. În aceste zile va efectua o operație crucială, care alături de curele cu citostatice, sperăm să îi amelioreze situația. Sa ne rugăm și pentru frații si surorile aflați în suferință: Prezbitera Ana Maria, Alexandrina cu fiul Marius, Luminița, Radu, Maricel, Cristina, Alexandrina, Zenovia, Ludmila-însărcinată. Cu nădejde, +Părintele Episcop Macarie

Leave a Reply

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.